Yükleniyor...

Kayhan TÜRKMENOĞLU; 1962 yılında Van’da doğdu. 
İş Adamı; İlk ve Ortaöğrenimini Van’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. İşletme Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans yaptı.
Birçok Sivil Toplum Kuruluşlarında çeşitli görevlerde bulunmuştur. Van Ticaret Odası Başkanlığ

İlk , orta ve lise eğitimimi Van’da tamamladı. Van Belediyesinde belediye başkanlığı , başkan vekilliği görevlerinde bulundu. Van Spor yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. 1957 Van doğumlu olan Çalım,evli ve 2 çocuk babasıdır.

1956 Van doğumlu olup, eğitim fakültesi mezunudur. 8 yılı memurluk, 33 yılı idarecilik olmak üzere 41 yıl devlet memurluğu görevlerinde bulundu. Mayıs 2020’de emekli oldu. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

1992 Van doğumluyum. İlkokul ve lise öğrenimimi Van ilinde tamamladım. Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümünden mezun oldum. Van ilinde  bir  yıl avukatlık stajı yaptıktan sonra kurmuş olduğum hak hukuk avukatlık ve danışmanlık ofisinde avukat olarak Van ili ve çevre illerinde avukatlık faal

1980 Yılında Van'da Doğdum. İlk,Orta Ve Lise Öğrenimini Van'da Tamamladıktan Sonra 1997 Yılında Yakın Doğu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik- Elektronik Bölümünü Kazandım. 2003 Yılında İyi Derece İle Mezun Oldum. 2004 Yılında Vatani Görevimi Tamamladıktan Sonra İstanbul'da Kurumsal Bir Şir

1973 Yılında Tutak İlçesinde Doğdum. Orta Ve Lise Öğrenimimi Van İmam -  Hatip Lisesinde Tamamladım. Lisans Eğitimimi Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde Tamamladım. Tekstil Sektöründe Ticaretle Uğraşmaktayım. 2003 Yılında Ak Parti İl Yönetim Kurulu, 2009-2012 Yıllarında İl Bşk. Yrd. Tanıtım Medy

1995 Yılında Van'da Doğdum Ve Bu Şehirde Yaşamaktayım. 2017 Yılında Beykent Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden Mezun Oldum. Alt Ve Üst Yapı Alanında Projelerde Bulundum. Aktif Olarak Özel Sektörde Çalışmaktayım. 2018 Yılında Ak Parti Van İl Kadın Kollarına Katıldım. Yönetim Kurulunda Görev

1982 Van Erciş Doğumluyum.2008 Yılında Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesinden Mezun Oldum. 6 Yıl İstanbul'da Serbest Avukatlık Yaptım. 2014 Yılından Bu Yana Van İlinde İkamet Etmekte Ve Mesleki Faaliyetimi Sürdürmekteyim.

1962 Yılında Van  Doğumluyum. İlk  Orta Ve Lise  Öğrenimini Van Da Tamamladım. Van Yüzüncü Yıl  Üniversitesi Muhasebe Bölümünden 1992 Yılında Mezun Oldum. 36 Yıllık Ptt De  Çalıştıktan Sonra Emekli Oldum  Evli Ve 1 Çocuk Babasıyım.

1983 Yılında Van'da Doğdu. 20.06.2003 Tarihinde Ak Parti Bünyesine Katıldı. 2018 Yılında 6. Olağan Kongre İle Birlikte Sırasıyla İl Başkan Yardımcılığı, Eğitimci, İlçe Koordinatörlüğü, İl Skm Başkan Yardımcılığı, İl Skm Başkanlığı Ve Siyaset Akademisi Koordinatörlüğü Görevlerinde Bulundu. 2005 Yılın

1957 Yılında Vanda Doğdum. İlk Orta Ve Lise Öğrenimimi Van Da Tamamladım. 25 Yıl Öğretmenlik Yaptıktan Sorna Tekstil Hazır Giyim İşinde Çalıştım. Evli Ve 2 Çocuk Babasıyım.

1956 Van Doğumluyum. 2009 Yılında Van Bayındırlık Ve İskan Müdürlüğünden İnşaat Teknikeri Olarak Emekli Oldum. 2016 Yılında Ak Parti İl Yönetiminde Göreve Başladım. Ve Halen Üyeliğim Devam Etmekte. Evli Ve 4 Çocuk Babasıyım.

1975 Van doğumluyum. İlk Orta Ve Lise Öğrenimimi Van İlinde Tamamladım. İnşaat sektöründe faaliyet göstermekteyim. Ayrıca Çeşitli sivil toplum örgütlerinde görev yapmaktayım. 7 olağan kongre ile il yönetim kurulu üyeliğine seçildim ve şu anda Gevaş ilçe koordinatörlüğünü yürütmekteyim. 

1987'de Van'da Doğdum. Önceki Dönem Gençlik Kolları İl Başkan Vekilliği-İl Seçim İşleri Başkanlığı-İl Teşkilat Başkanlığı Ardından İpekyolu İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı Yaptım. Görev Sürem Sonrası Ana Kademe İlçe Başkan Yardımcılığına Seçilerek 2 Yıl Yerel Yönetimler Başkanı Olarak Görev Yaptım.

1974 Yılında Van Özalp Ta Doğdum. İlk Orta Lise Ve Üniversiteyi Vanda Tamamladm. 2006 Yılında Van Edremit Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanlığı Yaptım.2012-2014 Yılları Arasında Ak Parti Edremit İlçe Başknalığı Yaptım. 2014 Yılı Genel Seçimlerinde Milletvekilliği Aday Adayı Oldum. Ayrıca Ekader Der

1976 Van Gürpınar Doğumluyum. Gıda, Taşımacılık Ve İnşaat Sektöründe Sırasıyla Uğraşarak, 300 Çalışanı Olan 2 Şirket Kurdum Ve Çalışmaya Devam Etmekteyim.

1956 Yılında Van Da Doğdum. İlk Ve Orta Öğrenimimi Van İlinde Tamamladım. Türk Telekomda Memur Olarak Çalıştım. Evli Ve 3 Çocuk Babasıyım.

1984 Van Doğumuyum İlk Orta Ve Lise Eğitimimi Van Da Tamamladım.Eşkişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunuyum Daha Sonra Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi İşletme Anabilim Dalında Yüksek Lisan Yaparak Eğitimimi Tamamladım.Gençlik Kolları Kurucu Üyesiyim  Evli Olup 2 Çocuk Babasıyım.

1964 Van doğumluyum. İlk Orta ve Lise Öğrenimimi Van'da Tamamladım. Halkla İlişkiler Ön Lisans Mezunuyum. 18 Yıl Profesyonel Futbol Oynadım. Van Spor , Hatay Spor , Siirt Spor, Batman Ve Yozgat Sporda Top Koşturdum. 2003 Yılında Beri Ak Parti Üyesiyim.  Van Spor, Hakkari Spor ve Adıyaman Spor başta

1964 Van Doğumluyum. Belediye Meclis Üyeliği, Tuşba İlçe Başkanlığı Görevlerinde Bulundum. Emekli, Evli Ve 2 Çocuk Babasıyım.

1973 Yılında Yüksekova Da Doğdum.  İlk Orta Ve Lise Eğitimimi Van Da Tamamladım Ak Parti Kuruluşundan Bugüne Partime Hizmet Etmekteyim. Evli Olup 3 Çocuk Babasıyım.

1966 Çatak Doğumluyum. Ak Parti Çatak İlçesinde Kurucu Üyeyim.  Evli. 3 Çocuk Babasıyım.

1968 Yılında Van Da Doğdum.İlk Orta Ve Lise Öğrenimimi Van Da Tamamladım. Gaziantep Ünüversitesinde Mezun Olduktan Sonra Serbest Muhaesebeci Mali Müşavir Olarak Vanda Görev Yapmaktayım. Sadet Partisinde Halkla İlişkiler Başkan Yarımcısı  Has Partide Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı Görevler

1977 Van Doğumluyum. Evli 3 Evladımız Var. Orta Öğretimimi  Van Da Bitirdim.Yyü. İşletme Mezunuyum. Halen İstanbul Üniversitesi İş Sağlığı Ve Güvenliği Bölümünde Öğretimime Devam Etmekteyim. Ahşap Tasarım Ve Ahşap İşleme Ustasıyım  Gıda Üzerine  Olan İsletmemizde Faaliyet Göstermekteyim.

1961 Yılında Van  Doğumluyum. İlk  Orta Ve Lise  Öğrenimini Van Da Tamamladım. 1984yılından İtibaren Ticaretleuğraşmaktayım.1997 Yılında İtibaren Sınır Ticareti Ve İtalat Yaptım   Evli Ve 5 Çocuk Babasıyım.

1959 Yılında Van Da Doğdum. İlk Orta Ve Lise Öğrenimimi Van İlinde Tamamladım. 2009-2014 Yılları Arasında Ak Parti De Başkan Yardımcılığı, Teşkilat Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Ve Yerel Yönetim Başkanlığı Görevini Yaptım. Görevlerinde Bulundum.  2006 Ylından Beri Ali Nihat Yörük Cami Dernek Ba

1992 Van Doğumluyum. YTY İnşaatta Büro Elemanı Olarak Çalıştım. Şuan Saraçoğlu Petrolde Yönetici Olarak Çalışmaktayım.

1966 Van Doğumlu. Mobilyacı. Evli 2 Çocuk Babası.

1944 Saray Doğumlu. Emekli. Ak Parti Saray Kurucu İlçe Başkanı. Evli 10 Çocuk Babası.

1958 Yılında Van İlinde Doğdum. İlk Orta Ve Lise Tahsilimi Van İlinde Tamamladıktan Sonra Konya Selçuk Üniversitesinde Lisans Eğitimimi Tamamladım. Van Düşünce Platformu Başkan Yardımcılığı Görevlerinde Bulunmaktayım. Aynı Zaman Da Anadolu Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Üyesiyim. Evli Ve 4 Çocuk Babası

2010 yılında Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon bölümünden mezun oldu. 2011 yılında Lefke Avrupa Üniversitesi İletişim Bilimleri Enstitü’nde Yüksek Lisansa başladı. Ayrıca Yakut 2010 ve 2014 yılları arasında Öğretim Görevlisi olarak çalıştı ve aynı zamanda Kuzey

1979 Yılında Van İli Çatak İlçesi Boyunpınar Köyünde Doğdum.1983 Yılında Van İline İkamet Edip İlk Orta Ve Liseyi Van İlinde Okudum. Okul Sonrası İnşaat Malzemesi Satışı Ve Taahhüt İşleri Yapmakta Olan Aile İşyerinde Çalışmaya Başladım.2010 Yılında Kendime Ait Gültepe Mek.Isı.Tek.San.Tic.Ltd.Şti Fir

1988 Van Doğumluyum. İlkokul Ve Lise Öğrenimini Van’da, Önlisans Çocuk Gelişimi Bölümünü Atatürk Üniversitesinde Okudum. Eskişehir Anadolu Üniversitesinde İlahiyat Bölümü Önlisans İkinci Sınıfa Devam Etmekteyim. Şu Anda Akparti İl Yönetiminde Görevime Devam Etmekteyim. Evliyim. Üç Çocuk Annesiyim.

1965 Yılında Trabzon Uzungölden Gelen Ailelerin Kurduğu Özalp-Dönerdere Köyünde Dünyaya Geldim. Lise Tahsilimi Tamamladıktan Sonra Çeşitli İşlerde Çalıştım Daha Sonra Van'da İlk Ve Tek Olan Oto Lastiği Yenileme İşletmesi Kurdum. 70'li Yıllarda  Türkiye'nin En Başarılı Kooperatiflerinden Biri Olan Ve

1981yılında Van İlinde Doğdum. İlk Ve Ortaöğretimi Van'da Tamamladım. İç Mimarım. Aile Şirketimizde Yöneticilik Görevinde Bulunmaktayım. Van İlinde Yaşıyorum. Evli Ve 1 Çocuk Babasıyım.

1984'te Van'da Doğdum. Özel Bir Şirkette Yöneticiyim. Evli 2 Çocuk Annesiyim. Eşim Kamu Personeli. Açıköğretim Maliye 4. Sınıf Öğrencisiyim.

1965 Van Tuşba İlçesinde Doğdum. Hayatımı Esnaf Olarak İdame Etmekteyim. 2007'den Beri Ak Parti Saflarında Hizmet Etmekteyim.

1960 Yılında Van  Doğumluyum  İlk  Orta Ve Lise  Öğrenimini Van Da Tamamladım. 1984 Yılında Merkez Bankasında İşe Başladım 2017 Yılında Emekli Oldum

1975 Van Merkez Doğumluyum Lise Mezunu Evli İki Çocuk Babasiyim Teknoloji Ve Gıda Sektörleri Üzerine Şirketlerim Mevcuttur.  Önceki Dönem Ak Parti İpekyolu  Sosyal Politikalardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı Yaptım.

join us icon
SEN DE ARAMIZA KATIL Gücümüze Güç Katalım.