Yükleniyor...

TOKAT

Mehmet ÖZER

İl Yönetim Kurulu Üyesi

06.04.1979 tarihinde Tokat Merkez’de doğdu. İlköğretimini Tokat’ta tamamladı. 
Lise eğitimini Tokat Endüstri Meslek Lisesi’nde tamamladı.Sakarya Üniversitesi Adapazarı Meslek Yüksek Okulu Mekatronik Bölümü’nden 2010,
Gaziosmanpaşa Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Makine Bölümü’nden 2019, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi  Bölümü’nden 2015,Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi (İngilizce) Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden 2017,
Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü İş Güvenliği ve Uzmanlığı Yüksek Lisans  Bölümü’nden 2021 yılında Bölüm 2. olarak mezun oldu.
2017 yılından itibaren Tokat’ta kendi şirketi bünyesinde serbest Mühendislik ve Müşavirlik, Emlak Danışmanlık ile Profesyonel Site Yönetim firması olarak da çeşitli alanlarda ticaret yapmaktadır. 
2002 yılından itibaren Ak Parti üyeliği ile parti delegesi olarak siyasi çalışmalarında bulunmuştur. Tekmed (Tokat Ekonomi ve Meslek Edindirme derneği) Başkan yardımcılığı görevini yürütmektedir.2019 yılından itibaren TOOB Tokat Genç Girişimciler kurulu İcra Komitesi üyeliği görevine devam etmektedir. 21.08.2023’de oluşturulan Ak Parti Yönetim kurulunda Merkez İlçe koordinatörlüğü görevini yürütmektedir. 
B1 düzeyde İngilizce bilmektedir ve evlidir.

join us icon
SEN DE ARAMIZA KATIL Gücümüze Güç Katalım.