Yükleniyor...

TOKAT

Hasan Hüseyin KOÇ

İl Yönetim Kurulu Üyesi

01.10.1973 tarihinde Tokat Merkez’de doğdu. İlköğretimini Tokat’ta tamamladı. Lise eğitimini Tokat Ticaret  Lisesi’nde tamamladı.
Trakya Üniversitesi Gümrük İşletme  Bölümü’nden 1993 yılında mezun oldu.Anadolu Üniversitesi AÖF İşletme Fakültesinden 2013 yılında mezun oldu.
1996 yılından itibaren İstanbul’da kendi şirketleri olan Özgem Grup Şirketleri adı altında Gümrük Müşavirliği, Uluslararası Taşımacılık ve İthalat - İhracat faaliyetlerini Şirket Yönetim Kurulu Başkanı olarak halen  yürütmektedir.2014 yılından bu yana Tokat’ ta Özgem Grup Yapı firması olarak inşaat sektöründe Özgem Life konut projelerinin müteahhitlik faaliyetlerini yürütmektedir.Siyasi ve sosyal çalışmalarına Lise ve Üniversite yıllarında Refah Partisi döneminde başladı.
AK Parti kurulduğunda ise ilk önce Üsküdar İlçe teşkilatlarında , sonrasında 27. Dönem Tokat Milletvekili Aday Adaylığı ,21.08.2023 tarihinde oluşturulan İl yönetim kurulunda Mali ve İdari işlerden sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Orta düzeyde İngilizce bilmektedir ve evli ve üç çocuk babasıdır.

join us icon
SEN DE ARAMIZA KATIL Gücümüze Güç Katalım.