Yükleniyor...

“Aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı coşku ve heyecanla kutluyorum”

 

Zaferlerle dolu Türk tarihinde milli mücadele sürecinin en büyük adımı olan Büyük Taarruz, şanlı milletimizin eşsiz destanı olarak tarihteki yerini almıştır. Kurtuluş Savaşı’nın başarıya ulaşmasında etken olan bu büyük zaferin 100.yılını kutlamaktan büyük onur ve gurur duyuyoruz.

Milletimizin yüz yıl önce gösterdiği istiklal aşkı ve zafer için çıktığı yolda inançla; ülkemizin, milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden kahraman ordumuzun cesareti hala tazedir.

Bağımsızlığı karakter benimseyen bir ecdadın bu toprakları ebedi yurdumuz olarak perçinlediği bu büyük mücadele dünya üzerinde eşi benzeri olmayan bir nişanedir. Bu hissiyatlarla en büyük motivasyonumuz aziz milletimizin desteği ile 21 yıldır aynı ruh ve tarih bilinciyle ülkemizi geleceğe taşıyoruz. Millet olma bilinciyle istiklal ve istikbalimize sahip çıkıyoruz. Büyük Taarruz’un mirasını, kahraman şehitlerimizin bizlere bıraktığı milli şuuru geleceğe taşımak en asli görevimiz.

Bu duygularla 30 Ağustos’un 100. yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi  Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatanımızın bütünlüğü, milletimizin bekası için mücadele veren aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi saygı ve rahmetle yad ediyorum.

join us icon
SEN DE ARAMIZA KATIL Gücümüze Güç Katalım.