Yükleniyor...

Genel Başkan Yardımcımız Leyla Şahin Usta, seçim bölgesi ilçelerden Beypazarı’nda teşekkür ziyaretleri gerçekleştirdi

 

28 Mayıs'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı Seçiminin 2. turu için Recep Tayyip Erdoğan'a destek isteyen Usta, Beypazarı Ticaret Odası, Halk Eğitim Merkezi ziyaretlerinin ardından belediye tarafından yaptırılan örnek sera alanlarını gezdi.

Partimiz Beypazarı İlçe Başkanlığında sandık müşahitleri ve mahalle temsilcilerinin bulunduğu toplantıda konuşan Leyla Şahin Usta, Beypazarı’nın daha iyi olması, daha iyi noktalara gelmesi için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Ülkede güven ve istikrar olmadan hiçbir şeyin başarılamayacağını kaydeden Usta, "Güven ve istikrar için de iyi bir lidere sahip olmak gerekir. Sözünün eri, vizyonu olan, ülkenin önüne 2-3 haftalık önlemler değil, tam tersine 20 yıllık, 30 yıllık, 50 yıllık vizyon koyacak bir liderin olması gerekir ve o lidere de sahibiz; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. Allah onu başımızdan eksik etmesin. Bu gün artık 2053 ten ve 2071’den bahsediyoruz. Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Seçiminde, sandıklara sahip çıkın ve çıkalım." dedi.

Türkiye’de Partimizden ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan başka bir vizyon ortaya koyan olmadığını aktaran Leyla Şahin Usta sözlerini şöyle sürdürdü:

"Ana muhalefete bakın Kılıçdaroğlu’na. Seçimden on gün öncesinde, HDP ile oturup kalkan, terör örgütlerine sırtını dayadığını, dayayanlarla el sıkıştığını, HDP’si, PKK’sı ile oturup kalkan, seçim bitti onları unutup milliyetçiliğe başladı."

Usta'nın Beypazarı ziyaretlerine Konya Milletvekili Halil Etyemez, Partimiz İlçe Başkanı Mehmet Gökgöz, Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Partimiz Kadın Kolları Başkanı Sabriye Yılmaz, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Pekalp eşlik etti.

 

join us icon
SEN DE ARAMIZA KATIL Gücümüze Güç Katalım.