“Kadınlarla Büyük Türkiye Yolunda” Antalya kadın buluşması

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Teşkilatı olarak Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 21 yıldır kadınlar hayatın her alanında daha fazla yer alsın diye çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz.

Bu amaçla “Kadınlarla Büyük Türkiye Yolunda” sloganıyla 81 ilde “Kadın Emeği Türkiye’nin İstikbali” programları gerçekleştirdik.

Bir iş fikri olan ve yaşamak için olduğu kadar yaşatmak için de emek veren girişimci kadınların devlet desteklerinden haberdar olmalarına aracı olduk.

Aynı zamanda her ilde devlet desteklerinden faydalanarak girişimci olmuş ve işini çok daha ileriye taşıyarak alanında birçok başarıya imza atmış Türkiye’nin üreten kadınlarıyla hayalleri olan kadınları bir araya getirerek “Sen de Başarabilirsin.” dedik.

81 ilde gerçekleştirdiğimiz “Kadın Emeği Türkiye’nin İstikbali” programımızın büyük buluşmasını 19 Aralık 2022’de İstanbul’da “Kadın Emeği Zirvesi” ile Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle taçlandırdık.

Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle daha önce Eskişehir ve Gaziantep’te gerçekleştirdiğimiz “Bilimde, sanatta, sporda, üretimde, kültürde, siyasette kadın" konulu il buluşmalarımızın üçüncüsünü Antalya’da yaptık.

Programımızda Antalya’nın yetiştirdiği Antalya’ya ve ülkemize değer katan; bilimde, iş hayatında, sanatta, sporda kısacası hayatın her alanında üreten ve ürettiğine değer katan kadınların ilham veren yolculuklarını dinleyerek katılımcılarla tecrübelerini paylaşmalarına aracı olduk.

İnanıyoruz ki Türkiye Yüzyılı’nda kadınlar; sürdürülebilirliğin, kalkınmanın, üretimin, huzurun ve şefkatin eli olacak.

join us icon
SEN DE ARAMIZA KATIL Gücümüze Güç Katalım.
Yükleniyor...