MYK

Nazan GÖKŞİN

Genel Merkez Kadın Kolları Mali ve İdari İşler Başkanı

1986 yılında Ankara’da doğdu.İlk,orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. Üniversite eğitimini Çankaya Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümünde tamamlayarak 2009 yılında mezun oldu. Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümü’nden de mezun olan Gökşin, Yüksek Lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladı. Üniversite öncesinde ve süresince aile şirketlerinde çalıştı. Mezuniyetinin ardından Makro Market şirketinde satın alma uzman yardımcılığı yaptı.
Siyasi hayatına Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara İl Gençlik Kolları’nda başladı. Üniversiteler Biriminde çeşitli görevler aldı. Birçok organizasyona imza attı.
2008 Gençlik Kolları Kongresi ile Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK üyesi oldu. Burada Üniversiteler ve Sosyal İşler Birimlerinde aktif görevler aldı. 
2011 Genel Seçimlerinde Seçim İşleri Biriminde görev aldı; Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde müşahitlik eğitimleri verdi.  2008 ve 2011 yıllarında Ak Parti Gençlik Kolları’nı temsilen İsveç’te ve Balkan Ülkelerinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. Ayrıca 2007 - 2008 yıllarında Ankara Genç Müsiad Proje Komisyonunda görev alan Gökşin, birçok Avrupa Birliği projelerine katkı sağladı. Evli ve 2 çocuk annesidir.

join us icon
SEN DE ARAMIZA KATIL Gücümüze Güç Katalım.
Yükleniyor...