"Emeklilerimizin alım gücünü artıracak, onların mutluluğunu, sevincini yükseltecek adımları atmaya devam edeceğiz"

Grup Başkanvekilimiz Muhammet Emin Akbaşoğlu, Gaziantep'e "gazilik" ünvanı verilişinin 103. yıl dönümünü kutladı.

Kahramanmaraş merkezli depremlerin birinci yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve bakanların bölgede bulunduğunu anımsatan Akbaşoğlu, "Hak sahiplerine konutları teslim edildi, ediliyor ve edilecek. Şubat ayı içerisinde 46 bin konutu hak sahiplerine teslim etmiş olacağız. Mart ayı içerisinde bu sayı 75 bin olarak gerçekleşecek. Bu yıl sonuna kadar da 200 bin konut teslim edilecek. Devam eden ve ihalesi yapılan 307 bin konutun da işlemleri devam ediyor." sözlerini sarf etti.

Muhammet Emin Akbaşoğlu, depremlerden etkilenen illeri ayağa kaldıracaklarını ve bölgeye gerekli katkıyı sunmaya devam edeceklerini belirtti.

2024 yılının "Emekliler Yılı" ilan edildiğine dikkati çeken Akbaşoğlu, "Emeklilerimizin alım gücünü artıracak, onların mutluluğunu, sevincini yükseltecek adımları atmaya devam edeceğiz." ifadesini kullandı.

Grup Başkanvekilimiz Akbaşoğlu, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde, tüm illerde iddialı olduklarını, Cumhur İttifakı ve AK Parti'nin güzel sonuçlar alacağını kaydetti.

join us icon
SEN DE ARAMIZA KATIL Gücümüze Güç Katalım.
Yükleniyor...