"Sadece Akçakocalılar için değil, yazın buraya dışarıdan çok sayıda misafirimiz geliyor. Onlara da hizmet edecek kapasitede büyük bir sağlık tesisine uzun zamandır ihtiyacımız vardı"

Düzce'nin Akçakoca ilçesinde Sağlık Bakanlığı tarafından 22 bin metrekare kapalı alanda inşa edilecek 50 yataklı devlet hastanesinin temeli törenle atıldı.

Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız ve Düzce Milletvekilimiz Ayşe Keşir, çok uzun süredir arzu ettikleri hizmeti ilçeye kazandırmak için ilk adımı attıklarını söyledi.

Akçakoca'nın çok hızlı büyüyen ilçe olduğunu vurgulayan Keşir, "Sadece Akçakocalılar için değil, yazın buraya dışarıdan çok sayıda misafirimiz geliyor. Onlara da hizmet edecek kapasitede büyük bir sağlık tesisine uzun zamandır ihtiyacımız vardı. Çok şükür bugünlere geldik. Mevcut hastanemizin bulunduğu yer, burası hizmet vermeye başladıktan sonra millet bahçesi olacak." şeklinde konuştu.

Keşir, projenin iş bitirme süresinin yaklaşık 500 gün olduğunu, aksilik olmaması halinde ise 300 günde teslim edileceğini bildirdi.

join us icon
SEN DE ARAMIZA KATIL Gücümüze Güç Katalım.
Yükleniyor...